Požár řezacího stroje

Čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů vyjely  30. června 2010 k ohlášenému požáru řezacího stroje na poli u obce Udeřice na Třebíčsku. Požár byl na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina ohlášen ve 13:09 hod.

Při příjezdu hasičů na místo události byl řezací stroj v plamenech. Na likvidaci požáru nasadili hasiči několik proudů. Ve 13:24 hod se hasičům podařilo požár lokalizovat. Ve 13:40 hod byl požár zcela zlikvidován.

Při požáru ani samotném zásahu nebyl nikdo zraněn. Plameny napáchaly škodu v předběžné výši 1 500 000,- Kč. Příčina požáru se nadále vyšetřuje.

U události zasahovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Hrotovice společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů zHrotovic, Jaroměřic nad Rokytnou a obce Bačice.

Fotogalerie: Požár řezacího stroje